Nástroje
Elektronické nástroje, se kterými se bude na kurzu prakticky trénovat

SAP Ariba

Jedná se o přední světovou nákupní platformu k automatizaci nákupního procesu, který umožňuje integrovat zásadní podnikové procesy od správy výdajů, optimalizace vztahu s dodavateli, přes strategické zajišťování zdrojů, nákupní proces až po řízení objednávek.

IFS

Flexibilní švédský ERP systém pro plánování podnikových zdrojů a řízení dodavatelských vztahů. Není složitý a rigidní jako některé jiné ERP. Je navržený tak, aby se mohl přizpůsobovat rozvíjejícím se technologiím, měnícímu se tržnímu prostředí a maximalizovat tak provozní agilitu. Obsahuje i rozsáhlý Customer Relationship Management modul.

Mercateo

Rozsáhlá katalogová platforma, která nabízí miliony spotřebních položek od stovek předem pečlivě vybraných dodavatelů, které může nákup přímo objednávat. Organizace tak mohou rychle a jednoduše objednat kvalitní výrobky od důvěryhodných dodavatelů. Integrace softwaru potom umožní i vytváření vlastních oborových katalogů.

SAP S/4HANA

Moderní ERP systém, který transformuje podnikové procesy pomocí umělé inteligence. Umožňuje řešit odvětvové požadavky pomocí osvědčených postupů s ohledem na předpokládaný vývoj trhu. Rychleji se rozhodovat pomocí integrovaných analytických nástrojů, konverzačního rozhraní a digitálních asistentů a plnit nastavené cíle, které sdílejí stejný datový model.

DataProcure

Nástroj pro hloubkovou analýzu interních i externích dat. Je schopný zpracovat obrovské množství vstupních dat, včetně extrakce z různých datových zdrojů ve velice krátkém čase a podávat přesné reportingové výstupy na základě umělé inteligence. Podporuje tak rozhodování a optimalizaci procesů.

PROEBIZ TENDERBOX

Oblíbený negociační nástroj s detailně propracovanými aukčními moduly. Umožňuje realizaci všech užívaných typů eAukcí s nesčetnými kombinacemi nastavení a automatickým vyhodnocováním podle zvolených soutěžních kritérií včetně multikriteriálních, ratingových nebo cyklických konfigurací.

POWER BI

Power BI je služba obchodní analýzy společnosti Microsoft. Jeho cílem je poskytnout interaktivní vizualizace a funkce business intelligence s dostatečně jednoduchým rozhraním, aby si koncoví uživatelé mohli vytvářet své vlastní sestavy a řídicí panely. Je součástí platformy Microsoft Power Platform.

PROEBIZ MARQUET

Elektronický katalog pro komplexní správu informací o spotřebních položkách. Informačním zdrojem nástroje jsou vítězné nabídky z eAukcí, DNS, rámcových smluv a ostatních tendrů, které mohou být v systému aktualizovány automaticky a internímu zákazníkovi umožňují rychlý a přehledný přístup k zadání požadavku na vybrané komodity svépomocí. Výstupním rozhraním pro uživatele je specifická forma eShopu.

K2

Český Informační systém, který pomáhá řídit firemní procesy (ERP) a vztah se zákazníky a obchodními partnery (CRM). Systém je dostatečně otevřený a uživatelé tak mají možnost si jeho části samostatně přizpůsobit vlastním potřebám.

Ivalua

Modulární systém zaměřený na Source-to-Pay, strategický nákup a Procure-to-Pay procesy. Řídí strategické činnosti při zadávání tendrů, jako je analýza výdajů, zajišťování zdrojů, správa smluv a správa dodavatelů a navazující činnosti, jako elektronické zadávání zakázek, nákupní objednávky, automatizace faktur a účetní procesy.

GEP

Robustní systém pro přímou a nepřímou správu výdajů v rámci Source-to-Pay. Díky inteligentním funkcím umožňuje jednoduše řešit analýzu výdajů, sledování úspor, správu smluv, správu dodavatelů a zpracování objednávek za účelem platby. Uživatelé si mohou přizpůsobit řídicí panely v systému a vytvářet automatické sestavy.

CIRTUO

Nástroj pomáhá digitální a strategické transformaci nákupu, hlavně v oblasti Category Managementu nebo správy dodavatelů. AI platforma, Cirtuo Guided Strategy Creation, identifikuje neobjevené úspory, snižuje dodavatelské rizika a rovněž vede Category manažery procesem tvorby analýzy kategorie a doporučuje nejvhodnější strategii pro danou kategorii.

Coupa

Coupa Software je globální technologická platforma pro správu výdajů na podnikání (Business Spend Management - BSM). Pomáhá velkým společnostem získat přehled a kontrolu nad penězi a zdroji vynaloženými v jejich organizacích.

Deloitte

Nadnárodní společnost poskytující profesionální služby v oblasti auditu, daní, konzultingu, podnikových rizik a finančního poradenství prostřednictvím více než 244 400 zaměstnanců po celém světě..
PROCUREMNT BOARD je zastřešující značka pro sdílení know-how firem, které dlouhodobě spolupracují na digitalizaci procesů firemního nákupu a veřejných zakázek. Zastřešuje odborné streamy, knihovnu, nákupní slovník, eLearning a teď i ACADEMY se vzdělávacími nákupními kurzy.

Zásady zpracování osobních údajů zde.
PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Česká republika
IČ: 64616398 DIČ: CZ64616398
telefon: +420 597 587 100
e-mail: info@proebiz.com
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE