DNT - Nástroje

SAP Ariba

Jedná se o přední světovou nákupní platformu k automatizaci nákupního procesu, který umožňuje integrovat zásadní podnikové procesy od správy výdajů, optimalizace vztahu s dodavateli, přes strategické zajišťování zdrojů, nákupní proces až po řízení objednávek.

Deloitte

Deloitte je mezinárodní poradenská a auditorská společnost s pobočkami v mnoha zemích světa a její služby zahrnují poradenství v oblasti daňových, finančních, právních, informačních technologií a dalších oblastech. Kromě toho Deloitte poskytuje služby auditu, revizí a dalších služeb souvisejících s finančními zprávami. S vice než 244 000 zaměstnanci patří Deloitte do tzv. “Big Four".

Dun & Breadstreet

Dun & Bradstreet je světový lídr v poskytování klíčových obchodních dat a analytických řešení, která firmám po celém světě pomáhají zlepšovat jejich rozhodovací procesy a zvyšovat výkonnost. Dun & Bradstreet Data Cloud podporuje řešení, která zákazníkům pomáhají v růstu tržeb, snižování nákladů, zmírnění rizik a transformaci jejich podnikání. Od roku 1841 firmy všech velikostí spoléhají na Dun & Bradstreet v řešení pro řízení rizik a rozšiřování obchodních příležitostí.

SAP S/4HANA

Moderní ERP systém, který transformuje podnikové procesy pomocí umělé inteligence. Umožňuje řešit odvětvové požadavky pomocí osvědčených postupů s ohledem na předpokládaný vývoj trhu. Rychleji se rozhodovat pomocí integrovaných analytických nástrojů, konverzačního rozhraní a digitálních asistentů a plnit nastavené cíle, které sdílejí stejný datový model.

PROEBIZ TENDERBOX

Oblíbený negociační nástroj s detailně propracovanými aukčními moduly. Umožňuje realizaci všech užívaných typů eAukcí s nesčetnými kombinacemi nastavení a automatickým vyhodnocováním podle zvolených soutěžních kritérií včetně multikriteriálních, ratingových nebo cyklických konfigurací.

AutomationDock

Společnost Automation Dock je česká firma zaměřená na Robotickou Procesní Automatizaci (RPA). Aplikace Automation Dock je vyvinuta tak, aby si opravdu každý dokázal automatizovat své vlastní procesy rychle, jednoduše, s minimálním školením a zcela bez IT zkušeností. Kromě této výhody spočívá unikátnost řešení Automation Dock v tom, že aplikace běží v dobře známém prostředí MS Excel. Klientům, kteří si nechtějí automatizovat své procesy sami, nabízíme poradenství a vytvoření automatizačních procesů; s naší partnerskou firmou NEOOPS, průkopníkem RPA v České republice, automatizujeme procesy i v ostatních hlavních RPA aplikacích. Díky tomu, že Automation Dock je naše původní řešení, jsme schopni rychle reagovat na potřeby našich zákazníků a implementovat nové funkce či poskytnout podporu, školení, konzultace tak, aby byl celý automatizační proces pro naše klienty maximálně efektivní.

Konica Minolta

Konica Minolta strategicky posiluje své kompetence v oblasti cloudových technologií společnosti Microsoft čímž dále rozvíjí svůj tradiční business a zaměření na optimalizaci firemních procesů, osobní produktivitu, týmovou spolupráci a low-code development. Prakticky představí možnosti Microsoft 365 (jmenovitě komponent LOOP, LISTS, POWER PLATFORMA, TEAMS, OUTLOOK) pro zefektivnění práce nejen nákupčího, ale i pro postupnou digitalizaci procesů ve firmě či organizaci. Dozvíte se některé tipy, jak využít komponenty, které máte již ve firmě v rámci předplatného Microsoft 365 k dispozici, a pravděpodobně je ještě nevyužíváte a nevíte o nich.

Cequence

Cequence, softwarové řešení pro přehledné a efektivní řízení smluv a souvisejících procesů, jako první rešení v našem regionu implementovalo ChatGPT technologiu. Toto řešení přeměňuje manuální úkoly spojené s vytvářením, vyjednáváním a uzavíráním smluv na smysluplné automatizované procesy. Uživatelské prostředí přináší nejlepší prvky moderního digitálního designu do světa robustních korporátních nástrojů. Cequence využívá nejnovější technologie, jako je umělá inteligence, strojové učení (ML) a zpracování přirozeného jazyka (NLP).

COFACE

Coface je renomovaná mezinárodní společnost s hlubokými kořeny ve francouzském bankovním sektoru, dceřinou firmou Natixis a částí druhé největší bankovní instituce ve Francii, BPCE. Specializuje se na kreditní pojištění, řízení rizik, řešení pohledávek a poskytování informací o bonitě klientských firem. Založena v roce 1946, Coface působí ve více než 100 zemích, což ji staví do popředí globálního trhu s obchodním pojištěním. Její služby nabízejí firmám nástroje, díky kterým mohou obchodovat s důvěrou, minimalizovat rizika a maximalizovat své finanční možnosti. Umožňuje podnikům růst a prosperovat v náročném globálním obchodním prostředí.

CIRTUO

Nástroj pomáhá digitální a strategické transformaci nákupu, hlavně v oblasti Category Managementu nebo správy dodavatelů. AI platforma, Cirtuo Guided Strategy Creation, identifikuje neobjevené úspory, snižuje dodavatelská rizika a rovněž vede Category manažery procesem tvorby analýzy kategorie a doporučuje nejvhodnější strategii pro danou kategorii.

Con4pas

Con4PAS, a.s. je česká IT poradenská společnost, která se zaměřuje na implementaci a podporu podnikových informačních systémů pro správu/řízení/automatizaci nákupních a obchodních procesů. Con4PAS byl založen v roce 2003 a působí v České republice, v Evropě a na Středním východě. Společnost disponuje kvalifikovaným týmem konzultantů a vývojářů s hlubokou procesní znalostí a projektovými zkušenostmi. Za cíl má poskytovat komplexní služby k zajištění úspěšného projektu a budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky.

Bearing point

BearingPoint je mezinárodní poradenská společnost zaměřená na řízení, technologie a digitální transformaci. Se 41 pobočkami ve 23 zemích, přibližně 4 300 zaměstnanci, desítkami let zkušeností a globální přítomností poskytuje BearingPoint svým klientům odborné poradenství a inovativní řešení napříč různými odvětvími. Společnost se zaměřuje na strategické poradenství, digitální strategie, IT konzultace, řízení rizik, finanční transformace a mnoho dalších oblastí. BearingPoint se vyznačuje tím, že poskytuje kvalitní služby a spolupracuje s klienty na jejich cestě k úspěchu a udržitelnému růstu.

PROEBIZ MARQUET

Elektronický katalog pro komplexní správu informací o spotřebních položkách. Informačním zdrojem nástroje jsou vítězné nabídky z eAukcí, DNS, rámcových smluv a ostatních tendrů, které mohou být v systému aktualizovány automaticky a internímu zákazníkovi umožňují rychlý a přehledný přístup k zadání požadavku na vybrané komodity svépomocí. Výstupním rozhraním pro uživatele je specifická forma eShopu.

Semantic Visions

Semantic Visions, se sídlem v Praze a Londýně, je softwarová analytická firma, která od roku 2011 provozuje platformu AI a strojového učení. Jejich mezijazyčný systém včasného varování shromažďuje a analyzuje více než 90 % světového obsahu elektronických zpráv. Toto řešení umožňuje klientům v různých obchodních oblastech automatizovat nebo informovat o klíčových procesech, například v hedge/investičních fondech s využitím alternativních datových obchodních signálů, v bankovnictví s ohledem na kreditní riziko a AML/KYC, ve výrobě při řízení rizik dodavatelského řetězce nebo třetích stran, a v oblasti vlády, obrany a národní bezpečnosti pomocí informačních operací a analýzy dezinformací.

PROCUREMENT BOARD je zastřešující značka pro sdílení know-how firem, které dlouhodobě spolupracují na digitalizaci procesů firemního nákupu a veřejných zakázek. Zastřešuje odborné streamy, knihovnu, nákupní slovník, eLearning a teď i ACADEMY se vzdělávacími nákupními kurzy.

Zásady zpracování osobních údajů zde.
PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Česká republika
IČ: 64616398 DIČ: CZ64616398
telefon: +420 597 587 100
e-mail: 5tym@proebiz.com
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE